Київська дитяча школа мистецтв №1

Творче життя школи та досягнення

Викладачі та учні школи беруть активну участь у культурно-просвітницьких заходах Солом`янського району і міста Києва.

В 2016 році в школі започаткований Фестиваль мистецтв «Творчі зустрічі на Солом`янці», на заходи якого поспішають мешканці Солом`янського району і Києва, бо це чудова нагода отримати задоволення від прекрасної музики, вокалу, робіт живопису. На базі школи проводяться заходи міського соціального проекту «Крилаті мрії». Дві концертні зали радо зустрічають гостей, які відвідують концерти учнів і викладачів. На сцені Великої концертної зали школи протягом багатьох років відбуваються міські огляди, конкурси, фестивалі, семінари, науково-практична конференція «Мистецька освіта крізь призму сьогодення» для викладачів міста. В школі проводяться креативні арт проекти – театралізовані вистави, літературно-музичні композиції, художньо-музичні розповіді (з історії мистецтв з відеопоказом та музичним супроводом).

Викладачі та учні школи беруть активну участь : в концертах Київської дитячої філармонії, в Київському міському фестивалі «Повіримо в себе», в концертах і пленерах фестивалю «Мистецька палітра Києва», виставках і концертах в Національному музеї літератури України та на різноманітних концертних і виставкових майданчиках Києва.

Колектив школи приймав багато іноземних делегацій з Чехії, Угорщини, Словаччини, США, Німеччини, Італії, Франції. Разом з цим проводиться робота по налагодженню співпраці з міжнародними мистецькими навчальними закладами та організаціями.

За досягнення в справі естетичного виховання дітей та юнацтва колектив школи був відзначений Почесними грамотами Міністерства культури і мистецтв України, Грузії, Азербайджану, Вірменії. А також, Департаменту культури виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Солом`янської районної в місті Києві державної адміністрації та профспілки працівників культури України.