Київська дитяча школа мистецтв №1

Відділи школи

Відділ сучасного та естрадного мистецтва

Відділ розпочав свою роботу у 2006 році. На відділі навчається 28 учнів. На початку свого створення до відділу входило небагато музичних інструментів. На сьогодні техніка сучасного виконавства стосується всіх музичних інструментів, а також мистецтва естрадного вокалу. Учні опановують сучасні засоби музичної виразності, основи імпровізації та інструментовки. Викладачі використовують у своїй практиці інноваційні методи навчання та виховання.

На відділі працюють викладачі :

Свириденко Вероніка Володимирівна – завідувач відділом, викладач естрадного вокалу.

Криштоп Вікторія Василівна – старший викладач класу синтезатору.

Завальна Марина Володимирівна – викладач класу ударних інструментів.

Мричко Ольга Дмитрівна – викладач-методист естрадного вокалу.

Шайда Олена Іванівна – викладач естрадного вокалу.

Друзь Тетяна Олексіївна – викладач гітари.


Сучасна музика розвиває в учнів специфічний гармонічний, мелодичний, тембровий слух, почуття метроритму, музичну гнучкість і творчі здібності. Знайомство із джазовою культурою, володіння деякими прийомами джазового виконавства, здібність вільного музикування сприяють розвитку творчої особистості учня й формування гарного смаку. Саме тому вивчення джазових стилів саме на початковому етапі музичної освіти є актуальним.

На відділі створені різноманітні естрадні ансамблі, які використовують у своєму репертуарі твори сучасних композиторів та популярну музику.