Київська дитяча школа мистецтв №1

Відділи школи

Художнє відділення

Художнє відділення створено у 1986 року. На відділенні навчається 128 учнів. Художнє відділення має два відділи: базових предметів та спеціалізації.

На відділенні та працюють такі викладачі:

Шаханіна Зінаїда Дмитрівна – завідувач відділу базових предметів, викладач-методист.

Вергун Ганна Олександрівна – завідувач відділу спеціалізованих предметів, викладач.

Ніколаєнко Вікторія В`ячеславівна – викладач-методист.

Ремізовський Микола Миколайович – викладач-методист

Лозицька Тамара Іванівна – викладач.

Третяк Анастасія Олександрівна – викладач.

Дрогуль Ганна Михайлівна – викладач.


До базових предметів відносяться:

• рисунок, живопис, композиція.

До спеціалізованих:

• історія мистецтв, скульптура, розпис по склу, графіка, книжковий дизайн, петриківський розпис, театрально-декоративне мистецтво та розпис по тканині (батік).


За роки діяльності продемонструвало велику кількість переможців Міських, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсах та фестивалів. Велика кількість випускників вступила до ВНЗ за художнім напрямком та успішно працюють за своїм покликанням. За останні п`ять років 50 учнів стали переможцями Міжнародних, Всеукраїнських, міських конкурсів та фестивалів серед яких : «Об`єднаймося ж, брати мої !», «Різдвяні мініатюри», «Фантазія», «На крилах весни», «На своїй землі», «Колоніата», «Україна – Арт країна», «Мій кольоровий світ», «Батьківщина переможе», «Мій Київ» тощо.

Випускним класом вважається шостий клас. Також випускники шостого класу мають змогу вступати до сьомого класу професійної орієнтації для навчання майбутніх абітурієнтів та якнайкраще готуються до вступних іспитів у ВНЗ.